Noclegi Sopot

Żeglarstwo Podkategoria: Żeglarstwo

 • Stocznia Jachtowa Scandinavia Yachts »

  Scandinavia Yachts Prestiż, Komfort, Bezpieczeństwo. Scandinavia Yachts jest producentem jachtów żaglowych i motorowych. Doświadczenie skandynawskie wraz z nowoczesną technologią produkcyjną zaowocowały powstaniem nowoczesnych a zarazem bezpiecznych jachtów budowanych w wersji śródlądowej i morskiej.Wykorzystujemy CNC oraz technologie Vacuum Produkujemy laminaty poliestrowe na formach własnych i powierzonych.

  Data dodania: 13 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Rejsy po morzu śródziemnym »

  Dzięki serwisowi internetowemu Rejsy.pl posiadasz możliwość dokonania rezerwacji rejsu wycieczkowego online. Właśnie tutaj czeka na ciebie kilka tysięcy różnorodnych ofert z całego świata, w tym z Hawajów, Morza Śródziemnego, Ameryki Południowej. Możesz dokonać rezerwacji rejsów luksusowych, grupowych, niedrogich rejsów last minute, dzięki którym zaoszczędzisz nawet do 70% ceny! Dodatkowo masz możliwość skorzystania z dodatkowych usług – rezerwacji hoteli, biletów lotniczych, wycieczek. Zapraszamy serdecznie!

  Data dodania: 29 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia Żeglarskie »

  O ile zależy Ci na wzięciu udziału w niezapomnianym rejsie po Mazurach, Morzu Północnym, Bałtyckim lub Adriatyckim, to wstąp na stronę www.patent-zeglarski.pl. Znajdziesz tam wszelkie niezbędne elementy dotyczące warunków, kosztów i terminów. Jednocześnie możesz się zapisać na kurs motorowodny. Prócz tego – właściwie z nazwą strony – popierane są stacjonarne czy też wędrowne obozy, które skutkują osiągnięciem patentu żeglarskiego czy uprawnień instruktora młodszego czy też instruktora żeglarstwa. Patenty a także uprawnienia instruktorskie można uzyskać w tajemniczo położonym ośrodku AZS Wilkasy na Mazurach. Faktycznie wskazane jest skorzystać z tak różnorodnej propozycji szkoleniowo – wypoczynkowej.

  Data dodania: 26 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • czarter jachtów »

  Firma PerfectSail zajmuje się czarterem luksusowych jachtów na Mazurach. W ofercie mamy highendowo wyposażone jachty żaglowe, wodowane w latach 2010-2012. W naszej stajni do dyspozycji: Tes 32 Dreamer - 3 jachty, Cobra 33 - 3 jachty oraz nowość - jacht motorowy typu Houseboat FUTURA 860 nowy model REA 900.

  Data dodania: 21 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Sklep żeglarski dostatni wybór łańcuchów nierdzewnych i akcesorii żeglarskich. »

  Sklep żeglarski miejsce dla wszystkich wielbicieli sporów wodnych i nie tylko. Proponujemy Państwu osprzęt do jednostek, jachtów, łódek wędkarskich w szczególności promujemy wiosła drewniane, pagaje, bosaki, dulki, drewniane wiosła kajakowe i mnóstwo innych detalów.W sklepie znajdziecie Państwo całą gamę łańcuchów nierdzewnych użytkowanych nie tylko w żeglarstwie ale zarówno w przyśle, wodociągach, oczyszczalniach ścierów, górnictwie itp. W ciągłej sprzedaży posiadamy odbijacze burtowe, pomostowe jak i sporo innego asortymentu.Zajmujemy się także kompleksowym wyposażeniem kąpielisk otwartych jak i zamkniętych. Zapewniamy liny torowe, boje, sprzęt dla WOPR począwszy od koszulek czapeczek z napisem WOPR, radio telefonów po wyposażenie do ratowania życia.

  Data dodania: 21 07 2013 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Żeglarstwo

Żeglarstwo - nowa strona:

Adres: